Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MXT 850 D Niken GT
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 69MRFD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.347 |
| Laatste registratie | 2023-10-19 |
| Eerste registratie NL | 2022-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Vermogen | 84,6 kW |
| Gewicht ledig | 260 kg |
| Gewicht rijklaar | 267 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149