Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-09 Tracer
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 24MGFB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.338 |
| Laatste registratie | 2024-09-26 |
| Eerste registratie NL | 2015-09-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 196 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149