Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-03
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 90MZNP |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 940 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 189 kg |
| Gewicht rijklaar | 196 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149