Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-01
| Kenteken | MNGJ40 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.179 |
| Laatste registratie | 2023-06-30 |
| Eerste registratie NL | 2005-03-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.670 cc |
| Vermogen | 66 kW |
| Gewicht ledig | 247 kg |
| Gewicht rijklaar | 254 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |