Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha GTS 1000
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJPT33 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.576 |
| Laatste registratie | 2025-04-10 |
| Eerste registratie NL | 2003-09-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.002 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 274 kg |
| Gewicht rijklaar | 281 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |