Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha BT1100 Bulldog
2003, 49.400 km, € 3.490, GrijsMeer informatie
Modeljaar: 2003
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVVR54 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.250 |
| Laatste registratie | 2026-03-21 |
| Eerste registratie NL | 2010-05-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.063 cc |
| Vermogen | 48 kW |
| Gewicht ledig | 240 kg |
| Gewicht rijklaar | 248 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 202 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107