Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha
1991, 62.224 km, € 2.500, roodrijd goed gebruikers sporen is verlaagd ideaal voor kleine rijders ben zelf 1.60 kan met beide benen aan de grond
| Kenteken | MK-77-YR |
| Rijbewijs | A |
| Laatste registratie | 2025-09-22 |
| Eerste registratie NL | 1991-02-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.002 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 227 kg |
| Gewicht rijklaar | 234 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |