Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Victory Boardwalk
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 55MVSL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.512 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.731 cc |
| Vermogen | 65 kW |
| Gewicht ledig | 313 kg |
| Gewicht rijklaar | 320 kg |
| Gewicht maximum | 523 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107