Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Vespa GTS 250 ie
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTRH52 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 569 |
| Laatste registratie | 2025-03-12 |
| Eerste registratie NL | 2008-10-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 244 cc |
| Vermogen | 16 kW |
| Gewicht ledig | 151 kg |
| Gewicht rijklaar | 158 kg |
| Gewicht maximum | 340 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 182 kg |