Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 900
Meer informatie
Modeljaar: 1994
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MS04LN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.371 |
| Laatste registratie | 2025-06-24 |
| Eerste registratie NL | 1994-01-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 885 cc |
| Vermogen | 63 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |