Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 800XCX
Meer informatie
TLM'S G6 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | 54MFTF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.697 |
| Laatste registratie | 2025-07-01 |
| Eerste registratie NL | 2015-05-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 800 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 207 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Gewicht maximum | 438 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 217 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111