GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple R
Aanvullend
6 maanden garantie, Netjes gepoetst, Onderhoud indien nodig, Technische controle, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Volle tank brandstof
Meer informatie
Laadvermogen: 207 kg
GVW: 381 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | MZSH20 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.220 |
| Laatste registratie | 2026-05-18 |
| Eerste registratie NL | 2011-05-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 174 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Gewicht maximum | 381 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 195 kg |