Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple 675
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?81 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 89MJJL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.065 |
| Laatste registratie | 2025-09-05 |
| Eerste registratie NL | 2018-03-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 174 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |