Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
Toertocht Friese Motorfiets
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1200 RR
Meer informatie
Modeljaar: 2025
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MXDJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 729 |
| Laatste registratie | 2025-03-20 |
| Eerste registratie NL | 2025-03-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.160 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |