Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1200 RR
Meer informatie
Modeljaar: 2024
Fabrieksgarantie tot: 24-12-2026
Fabrieksgarantie 12/26
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | 71MVZN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 3.017 |
| Laatste registratie | 2025-06-14 |
| Eerste registratie NL | 2024-12-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.160 cc |
| Vermogen | 132,4 kW |
| Gewicht ledig | 189 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111