Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Meer informatie
Modeljaar: 2005
TLM'S G1 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 05MHVV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 1.541 |
| Laatste registratie | 2026-04-17 |
| Eerste registratie NL | 2022-06-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 96 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111