Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki LS 650 Savage
Meer informatie
Modeljaar: 1997
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY63JG |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 489 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 1997-07-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 652 cc |
| Vermogen | 23 kW |
| Gewicht rijklaar | 167 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349