Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 1300 Hayabusa
Meer informatie
Modeljaar: 2015
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 53MVNB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.305 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.340 cc |
| Vermogen | 145 kW |
| Gewicht ledig | 259 kg |
| Gewicht rijklaar | 266 kg |
| Gewicht maximum | 449 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 183 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149