Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki DL650X
mooie v-strom 650 tal van opties gps koffer handvatverwarming
| Kenteken | 35-MD-DX |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.104 |
| Laatste registratie | 2022-07-21 |
| Eerste registratie NL | 2014-04-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 50,5 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 214 kg |
| Gewicht maximum | 415 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 201 kg |