Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Suzuki DL650
Meer informatie
Modeljaar: 2007
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MRPB69 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.067 |
| Laatste registratie | 2026-05-12 |
| Eerste registratie NL | 2007-03-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 49 kW |
| Gewicht ledig | 203 kg |
| Gewicht rijklaar | 220 kg |
| Gewicht maximum | 420 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 200 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149