Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Burgman 400
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 18MSDK |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 916 |
| Laatste registratie | 2024-08-22 |
| Eerste registratie NL | 2022-11-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 385 cc |
| Vermogen | 24 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 195 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149