Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Burgman 200
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 85MJSG |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 509 |
| Laatste registratie | 2026-05-23 |
| Eerste registratie NL | 2018-06-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 200 cc |
| Vermogen | 13 kW |
| Gewicht ledig | 157 kg |
| Gewicht rijklaar | 164 kg |
| Geluid stationair | 81 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061