Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
QJMOTOR SRK 600
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
| Kenteken | 62MXLJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 810 |
| Laatste registratie | 2025-06-17 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 554 cc |
| Vermogen | 41,2 kW |
| Gewicht ledig | 183 kg |
| Gewicht rijklaar | 190 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349