Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Peugeot Metropolis 400
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | NN330L |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.270 |
| Laatste registratie | 2025-06-02 |
| Eerste registratie NL | 2017-03-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Vermogen | 26,2 kW |
| Gewicht ledig | 165 kg |
| Gewicht rijklaar | 265 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |