Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
MUTT Mastiff 125
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MRTV |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 522 |
| Laatste registratie | 2026-05-16 |
| Eerste registratie NL | 2022-08-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 249 cc |
| Vermogen | 13 kW |
| Gewicht ledig | 133 kg |
| Gewicht rijklaar | 140 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149