Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi V7 Stone
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 32MKTS |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.088 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2019-06-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 744 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 186 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |