Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVJZ96 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.271 |
| Laatste registratie | 2026-03-25 |
| Eerste registratie NL | 2009-05-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.151 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 278 kg |
| Gewicht rijklaar | 292 kg |
| Gewicht maximum | 495 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 203 kg |