Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California II
1986, 108.500 km, € 4.890, Zwart anthrAanvullend
Bagagerek, Hak/teen schakelen, Kofferset, Middenbok, Treeplanken, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 1986
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MH54DR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-08-05 |
| Eerste registratie NL | 1986-10-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 949 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 270 kg |
| Gewicht rijklaar | 277 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107