Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California 1400 Custom
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 08MNKZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.539 |
| Laatste registratie | 2023-07-21 |
| Eerste registratie NL | 2021-08-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.380 cc |
| Vermogen | 71 kW |
| Gewicht ledig | 303 kg |
| Gewicht rijklaar | 318 kg |
| Gewicht maximum | 528 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149