Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Bellagio
Meer informatie
Modeljaar: 1992
TLM'S Historical Racer
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | MP96FZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 1996-10-04 |
| Eerste registratie NL | 1992-06-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 992 cc |
| Vermogen | 68 kW |
| Gewicht ledig | 233 kg |
| Gewicht rijklaar | 240 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111