Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 790 Adventure R
Meer informatie
Modeljaar: 2019
TLM'S inruilers
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | 52MLBJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.961 |
| Laatste registratie | 2025-05-08 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 203 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111