Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 690 Duke
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 01MPFL |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.010 |
| Laatste registratie | 2024-01-20 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 690 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 150 kg |
| Gewicht rijklaar | 160 kg |
| Gewicht maximum | 350 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 190 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149