Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
KTM 640 Duke II
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MNZF72 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.168 |
| Laatste registratie | 2025-08-20 |
| Eerste registratie NL | 2005-07-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 625 cc |
| Vermogen | 40 kW |
| Gewicht ledig | 161 kg |
| Gewicht rijklaar | 168 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149