Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 450 EXC-F
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 30MHZB |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Enduro |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.354 |
| Laatste registratie | 2026-05-27 |
| Eerste registratie NL | 2017-11-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 450 cc |
| Vermogen | 12 kW |
| Gewicht ledig | 113 kg |
| Gewicht rijklaar | 120 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |