Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki ZX-10R
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 99MGLL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.582 |
| Laatste registratie | 2025-10-01 |
| Eerste registratie NL | 2016-03-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 147,1 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 206 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149