GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Kawasaki Z900
Aanvullend
Akrapovic, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, RDW-leges, telefoonintegratie
Meer informatie
Modeljaar: 2022
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 948 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 210 kg |
| Torque | 91 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |