Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z1000 Rizoma Special
Meer informatie
Modeljaar: 2020
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 96MLLF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.850 |
| Laatste registratie | 2025-08-09 |
| Eerste registratie NL | 2020-02-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.043 cc |
| Vermogen | 104,5 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349