Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN900 Classic
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 28MGPT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.036 |
| Laatste registratie | 2025-07-23 |
| Eerste registratie NL | 2016-05-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 903 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 266 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |