Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Versys 1100 S
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Garantie: 48 MAANDEN GARANTIE
| Kenteken | 32MZXJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.120 |
| Laatste registratie | 2026-03-18 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.099 cc |
| Vermogen | 99 kW |
| Gewicht ledig | 250 kg |
| Gewicht rijklaar | 257 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349