Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki KZ 1000
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 32MNVB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.669 |
| Laatste registratie | 2025-11-21 |
| Eerste registratie NL | 2021-03-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.043 cc |
| Vermogen | 105 kW |
| Gewicht ledig | 213 kg |
| Gewicht rijklaar | 220 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |