Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki ER-6F
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 60MFJG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 923 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2014-09-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 53 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Gewicht maximum | 411 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 200 kg |