Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Indian Scout
Aanvullend
ABS, Tassenset, Vance & Hines uitlaat
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 44MVGX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.817 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.133 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 247 kg |
| Gewicht rijklaar | 254 kg |
| Gewicht maximum | 449 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 195 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107