GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Chief Dark Horse
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Boordcomputer, Cruise control, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Navigatiesysteem
Meer informatie
Laadvermogen: 229 kg
GVW: 526 kg
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 33MZFL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.920 |
| Laatste registratie | 2026-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.890 cc |
| Vermogen | 66,5 kW |
| Gewicht ledig | 297 kg |
| Gewicht rijklaar | 304 kg |
| Gewicht maximum | 526 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 222 kg |