GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Challenger Dark Horse
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Boordcomputer, Cruise control, Elektrisch windscherm, Keyless start, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Navigatiesysteem, Radio, Telefoonintegratie premium, Tractie Controle Systeem (TCS), Zijkoffers
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 81MXBN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 5.276 |
| Laatste registratie | 2026-05-15 |
| Eerste registratie NL | 2025-01-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.768 cc |
| Vermogen | 90,1 kW |
| Gewicht ledig | 370 kg |
| Gewicht rijklaar | 377 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |