Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda XL700V Transalp ABS
Te koop
| Kenteken | MS-TB-85 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.030 |
| Laatste registratie | 2015-04-14 |
| Eerste registratie NL | 2008-02-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 680 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Gewicht maximum | 419 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 200 kg |