Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
Voorjaarsrit (150KM)
11 Apr 2026
Van Lent Motoren Open dag
11 Apr 2026
Dag van de motorrijder
12 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda XL700V Transalp
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 63MJLS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.144 |
| Laatste registratie | 2025-11-04 |
| Eerste registratie NL | 2018-05-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 680 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Gewicht rijklaar | 214 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149