Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda XL1000V Varadero
Meer informatie
Modeljaar: 2002
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MGDP91 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.508 |
| Laatste registratie | 2025-10-23 |
| Eerste registratie NL | 2002-02-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 996 cc |
| Vermogen | 69 kW |
| Gewicht ledig | 231 kg |
| Gewicht rijklaar | 238 kg |
| Gewicht maximum | 451 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 213 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349