Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda VTX1300 C
Meer informatie
Modeljaar: 2004
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MLJX43 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.941 |
| Laatste registratie | 2025-11-01 |
| Eerste registratie NL | 2004-05-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.312 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 306 kg |
| Gewicht rijklaar | 313 kg |
| Gewicht maximum | 517 kg |
| Geluid stationair | 99 dB |
| Payload capacity | 204 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061