Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda NTV650 Revere
1993, 130.080 km, € 890, GroenMeer informatie
Modeljaar: 1993
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MS02BT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 672 |
| Laatste registratie | 2020-09-12 |
| Eerste registratie NL | 1993-07-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 647 cc |
| Vermogen | 42 kW |
| Gewicht ledig | 211 kg |
| Gewicht rijklaar | 218 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107