Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda NRX 1800 Valkyrie Rune
Meer informatie
Modeljaar: 2007
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 73MTXR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.954 |
| Laatste registratie | 2024-04-05 |
| Eerste registratie NL | 2024-04-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.832 cc |
| Vermogen | 87 kW |
| Gewicht ledig | 388 kg |
| Gewicht rijklaar | 395 kg |